Zobacz
nasz film
Odkryj
nową jakość

Van Heyghen Stal Polska

Jesteśmy zaawansowanym technicznie centrum serwisowym stali położonym w Stargardzie (północno-zachodnia Polska) otwartym przez grupę Van Heyghen w sierpniu 2015 roku. Nasz zakład produkcyjny powstał aby wprowadzić produkty stalowe wysokiej jakości na rynek Europy Środkowej oraz państw nordyckich. Potencjał produkcyjny VHS Polska wynosi 200.000 ton metrycznych rocznie.

Produkcja arkuszy

Jesteśmy wyposażeni w zaawansowaną technicznie linię do cięcia poprzecznego ze zintegrowanym skin-passem, dzięki której produkujemy wysokiej jakości arkusze stalowe. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór arkuszy dostępnych prosto z naszego magazynu.

Czytaj więcej

Pakowanie

Gotowe arkusze zostaną starannie zapakowane zgodnie z naszymi standardowymi metodami pakowania lub wedle wytycznych klienta, a następnie będą bezpiecznie przechowywane w oczekiwaniu na transport. Dowiedz się więcej o naszych metodach pakowania.

Czytaj więcej

Transport

Jesteśmy w samym centrum Europy, strategicznie usytuowani w pobliżu wody, głównych dróg oraz linii kolejowych. Nasze centrum serwisowe jest położone w Stargardzie (Polska) w pobliżu granicy z Niemcami oraz posiada bezpośrednie połączenie kolejowe z portem w Szczecinie (30km).

Czytaj więcej

Dane techniczne

Pobierz dane techniczne

Czytaj więcej